Back to Question Center
0

כיצד לחסום לחצנים עבור האתר ו Darodar Bots

1 answers:

בעלי אתרים רבים שמעו darodar.com ואת הכפתורים- for-website.com תחומים להופיע בדוחות Google Analytics. הם מהווים כגורמים מפנים ששולחים כמות ניכרת של תנועה. הם אינם פוגעים באתר, אך מספר הביקורים שהם מציגים באתר משפיעים על שיעורי היציאה מדף הכניסה ועל הזמן המושקע בדף - consejos sobre camaras digitales. התוצאה היא שאלגוריתם החיפוש של Google יטפל בו כבעיית איכות, ושאנשים לא ימצאו את מה שהם מחפשים באתר. כתוצאה מכך, הם מורידים את דירוג החיפוש של האתר. זה אולי לא נראה הרבה עבור ארגונים גדולים, אבל עבור עסק קטן בגודל עם אתר אינטרנט, זה יכול לעשות או לשבור את פעילותה.

אלכסנדר Peresunko, מנהל הצלחה של לקוחות Semalt , מציג כאן כמה דרכים שימושיות כיצד להתגבר על בעיה זו.

שני הסורקים מקשרים חזרה לאתר שנראה לגיטימי. Darodar נראה להציע ניתוח האתר עבור משתמשים, בעוד לחצנים עבור אתר נותן לעסקים הזדמנות לשתף את כתובת האתר שלהם באמצעות דברים כגון + AddThis. זה המקום שבו סוגיית הלגיטימיות נראה מסתיים כי מאז כמה מקורות חשפו את הכוונה הנפשע של שני אתרים אלה. Darodar כבר סביב יותר מאשר לחצנים עבור אתר אינטרנט, ויצרה "botnet". רשת botnet היא רשת של מחשבים נגועים בווירוס, שמטרתם לפגוע בביטחון המחשב. הוא מספק האקרים עם הפגיעויות שהם צריכים כדי לקבל בחזרה כניסה למערכת. מי ששולט על הבוטנט מכוון את הפעילות של רשתות אלה.

ה- botnet כולל אלפי כתובות IP המקשות על חסימת הסורק בהצלחה באמצעות אי הכללת כתובות IP ב- Analytics. מאמרים תכופים מצביעים על העובדה שהבוט ממשיך להדביק אתרי אינטרנט באמצעות תוכנית אחת או יותר עם וירוס מוטבע. Soundfrost הוא כלי אחד להוריד פופולרי המכיל את הווירוס אמר.

שימוש ברובוטים..txt שיטה לחסום לחצנים עבור אתר אינטרנט ו dododar, כמו אחד היה עם סורקים אחרים / עכבישים, לא יהיה יעיל כמו זה הנחיות להסתמך על ציות מרצון. אם הבעלים מפעיל כיום אסטרטגיות Black Hat, הפעילות שלהם אינה עומדת בקווים המנחים שנקבעו.

לרובוט דרודר יש מספר שימושים. אחד מהם הוא כדי לשפר באופן מלאכותי את קידום האתר על ידי הפניית התנועה לאתר. התצורה שלו היא כזו שהיא לא מופיעה כסורק. זה נראה כמו מבקר בפועל מנוע החיפוש s יכלול את זה בדוחות שלהם, ובכך מוביל skewness בנתונים של Analytics. זה ידוע בשם דואר זבל הקישור, משהו אשר הפך פחות יעיל עקב העדכונים האחרונים אלגוריתם.

ויקיפדיה מגדיר ספאם המפנה כצורה של spamdexing הכוללת בקשות חוזרות באמצעות כתובת מזויפת מזויפת לאתר כי מפיץ דואר זבל רוצה לפרסם. האתרים ואז קישור בטעות בחזרה לאתר של מפיץ דואר זבל אשר שיא כמו התנועה עבורם. זה מועיל שולחי דואר זבל כמו קישורים חופשיים לעזור לבנות את דירוג החיפושים שלהם.

תפקידים אחרים, כי בוטני לשרת הם התקפות של מניעת שירות, לחץ הונאה, spamdexing, גניבה או מידע אישי ופיננסי, ממסרי דואר SMTP עבור דואר זבל, ואת bitcoins כרייה. בהתבסס על ממצאים אלו, לא יהיה רצוי לקבל תנועה כזו באתר.

לחצנים עבור אתר אינטרנט יש פונקציות דומות, רק כי המשלוח שלה הוא קצת שונה. הוא מציע כלי שיתוף שימושי עבור אתרי אינטרנט. ברגע הבעלים מתקינה אותו, זה יוצר שער שבו אנשים יכולים להשתמש כדי לחטוף את דפדפן האינטרנט של המבקרים באתר שלהם.

לחצני חסימה לאתר ודרודר

אפשרות לחסום לחצנים עבור אתר אינטרנט ו dododar באמצעות אי הכללת ה- IP כדי למנוע תנועה מהם לא יהיה מוצלח. הסיבה לכך היא ששניהם יש כתובות IP רבות תנועה לאתר. חלופה היא לערוך את הקובץ. Htaccess של כל אחד מתחומים אלה ולחסום את התנועה משם. כדי לעשות זאת, יש לגשת לספריית השורש על האינטרנט המארח המהווה את האתר וורדפרס. הקפד להשתמש במערכת אפאצ 'י אשר רוב ספקי המארחת להשתמש. אם אין לך ניסיון לשנות את קבצי ה- htaccess, בקש ממנהל האתר לסייע בה, משום שכל טעות קלה עלולה להוביל להתרסקות האתר כולו.

November 29, 2017