Back to Question Center
0

מומחה Semalt מגדיר למעלה 10 שולחי דואר זבל בעולם 2017 בשבילך כדי להישאר בטוח

1 answers:

מיליוני משתמשי אינטרנט לדאוג דואר זבל כל יום. עבור האדם הודיע ​​היטב, כל דוא"ל חדש בתיבת הדואר הנכנס הוא ניגש בזהירות. הסטטיסטיקה מראה כי דואר זבל הוא התפשט באופן משמעותי באמצעות הדוא"ל - miami club casino no deposit bonus codes. בחודש נובמבר 2016, הודעות דואר זבל היוו 61.66 אחוזים של תעבורת דואר אלקטרוני ברחבי העולם. משמעות הדבר היא כי על 82 מיליארד הודעות דואר זבל היו מחזורי העולם ליום. זה עלול לזעזע אותך כי סביב 80 אחוז של דואר זבל נוצר על ידי קבוצה קטנה של כנופיות דואר זבל קשה הליבה.

פרנק Abagnale, מנהל הצלחה של לקוחות Semalt , מתאר את 10 המובילים בעולם שולחי דואר זבל בשנת 2017 כדי שתוכל להישאר בטוח.

1.Canadian Pharmacy

בית מרקחת קנדי ​​הוא כנראה הגדול ביותר בעולם ספאם גנרטור. הוא האמין להיות מבוסס באוקראינה / רוסיה, והיא משתמשת בטכניקות botnet שונים אינטרנט סינית אירוח כדי להדביק רשתות ולהפיץ "דואר זבל". במיליוני ספאם הוא שולח כל יום, בית הקפה הקנדי עצמו הוא המקור הטוב ביותר של משככי כאבים ותרופות לשיפור הגבר.

2. מיכאל בוהם ושות '

זהו ארגון דואר זבל ארוך snowshoe שפועלת תחת שמות שונים של אנשים ועסקים שונים. היא משתמשת במגוון רחב של תחומים זולים, אוטומטיים ו VPS אירוח IPs כדי להפעיל כרכים ענקיים של דואר זבל.

3. יאיר שלו

Hardcore snowshoe מפיץ דואר זבל Kobeni פתרונות מבוסס בפלורידה הוא האמין להיות שותף ב-פשע של Darrin Wohl, Spammer ROKSO המפורסם. בשנת 2014, יאיר שלו היה הורה לשלם 350,000 $ קנסות על ידי ועדת הסחר הפדרלית (FTC) בחליפה שחיברה אותו לשלוח הודעות דואר זבל לצרכנים במהלך ההשקה של Obamacare. בהודעות האימייל הוא הזהיר את הנמענים כי אם לא ילחצו על הקישור המסופק מיד לרכישת תוכנית ביטוח, הם יפרו את החוק.

4. דנטה חימנז מ- Aiming Invest

זה מפיץ דואר זבל הוא עובד עם כמה שולחי דואר זבל הגרוע ביותר. יחד עם מקורבים שלו, דנטה משתמשת שרתים פרוצים ו hosters מזויפים במזרח אירופה לבצע מסיבית דואר זבל.

5. אלווין סלוקומבה (Cyber ​​World Internet Services)

אלווין Slocombe כרגע spams באמצעות מספר כינויים כולל מותג 4 שיווק, אתר התנועה ברשת, Ad Media Plus, eBox, ו- RCM משלוח.הוא מתואר" מארח ספאם כדורים "על ידי אתרי ספאם שונים וסוכנויות.

6. מייקל לינדזי (iMedia Networks)

iMedia רשתות הוא מארח מתובל של לינדזי לפעולות דואר זבל. הוא משרת אירוח משוריינת לכותבי אינטרנט פופולריים של ROKSO. לקוחות של לינדזי ו iMedia רשתות להשתמש זומבים botnet ולאחר מכן לארח ספאם מטענים מהחוף. זה מפיץ דואר זבל וחבורתו לגנוב כתובות IP מהחברות לתקופות ארוכות של זמן להשתמש בחלל הזה כדי דואר זבל.

7. פיטרה סוורה (פיטר לבשוב)

זה cybercriminal רוסית ידוע להיות אחד הספאמרים ההפעלה הארוך ביותר. ההתמחות שלו היא בכתב ומכירת spamware וגישה botnet. הוא חשוד גם להיות מעורב ביצירת ושחרור סוסים טרויאניים ווירוסים. ל- Severa יש אסוציאציות עם שולחי דואר זבל רבים מארה"ב וממזרח אירופה. הוא היה שותף של אלן ראלסקי, ספאם אמריקני שהורשע.

8. RR מדיה

מבוסס והאמין לרוץ מתוך הנטינגטון ביץ ', ארה"ב, RR מדיה היא ספאם נפח גדול המארח שמות שונים כדי לבצע פעולות דואר זבל שלה. המחלות המוקלטות שלה כוללות שליחת הודעות דוא"ל לא רצויות לקטינים המפתים אותם לאלכוהול והימורים.

9. Michael A. Persaud

מייקל הוגש נגדו כתב אישום בפברואר השנה לאחר שנמצא שהוא עסוק בתרמית תיל פדרלית באמצעות פעולות הספאם שלו. כתב האישום ציין כי מפיץ דואר זבל זה השתמש ב- snowshoe Spamming (באמצעות דומיינים מרובים ו- IP) כדי לשלוח מיליוני הודעות דואר זבל על 9 רשתות לפחות.

10. יאמבו פיננסים

זה ארגון זבל זבל מגעיל עם כמעט כל מיני דואר זבל. הוא פורץ לשרתים ציבוריים, לוקח אותם ומנצל אותם כדי לקדם תוכנות מזויפות ותרופות ואפילו להפיץ ילדים, גילוי עריות ופורנוגרפיה של בעלי חיים. Spammer אוקראינית גם טוען לספק "שירותים פיננסיים".

עם דואר זבל עולה ו שולחי דואר זבל באמצעות שיטות מתוחכמות יותר כגון botnets, כל משתמש באינטרנט צריך להיות זהיר מאוד כאשר באינטרנט. זה טוב לפתח ולשמור על רמה מסוימת של ספקנות בעת פתיחת הודעות דוא"ל חדשות מאז רוב דואר זבל נשלחת באמצעות דוא"ל. אתה לא רוצה ליפול קורבן של כל האמור לעיל או כל שולחי דואר זבל אחרים.

November 29, 2017