Back to Question Center
0

האם זה הגיוני לשכור יועץ מכירות אמזון?

1 answers:

סוחרים מקוונים שיש להם ניסיון בעסקים מסחר אלקטרוני לעתים קרובות להתמודד עם בעיות בעת השקת מוצרים על אמזון. כפי שאתם יודעים, התיאוריה שונה מהפרקטיקה. לכן זה בדרך כלל לא מספיק כדי ללמוד את התיאוריה מדריכי אמזון ומדריכים. אתה צריך מישהו שיודע איך אמזון מערכת הדירוג עובד עם ניסיון ממקור ראשון. לכן זה סביר לחפש כמה ייעוץ מומחה.

הסיבות העיקריות מדוע סוחרים אמזון מחפשים יועצים המכירות כוללים:

  • המוכרים לא רוצה להשאיר את כספם על השולחן בשל אחוז נמוך של התנועה מגיע שלהם רשימה;
  • סוחרים אין נוכחות קיימת על אמזון ורוצים להפוך את המוצרים שלהם גלויים ללקוחות פוטנציאליים;
  • אם כבר קיים על אמזון מוצרים נמכרים על ידי חברות אחרות משווקים;
  • כאשר סוחרים מבינים כי הם אינם מבצעים כמו גם זה יכול להיות - maryland collection agency laws.

כל הבעיות הללו ניתנות לפתרון. עם זאת, אתה צריך להשקיע קצת זמן על מחקר וניתוח של דירוג אמזון הנוכחי שלך. אז אתה צריך לבנות צעד אחר צעד מסע שיווק, יישום כלים רבים וטריקים אופטימיזציה. זה דורש קצת ידע וניסיון מיוחדים.

ישנם יתרונות שונים של ניהול של ערוץ אמזון שלך. עם זאת, כולם מגיעים לאותם שני עקרונות של עסקים - זמן וכסף. אתה צריך להשקיע יותר זמן על בניית מסע שיווק בעצמך. אז אתה חושב כמה כסף אתה יכול לעשות עם רשימה אמזון ממוטב היטב. עם זאת, עדיין, אתה צריך לחשב כמה כסף אתה יכול להפסיד בגלל הזמן שאתה זורק יישום כל אסטרטגיות אופטימיזציה של העסק שלך אמזון. אין באמצע הדרך בין זמן וכסף כשמדובר בפיתוח עסקי. לכן רוב העסקים מחליטים להסתמך על יועצים מקצועיים אמזון המכירות כדי לחסוך זמן וכסף שלהם.

במאמר זה, אנחנו הולכים לדון הסיבות העיקריות מדוע עדיף לשתף פעולה עם יועץ המכירות אמזון מאשר לנהל את העסק שלך על שלך.

הסיבות העיקריות לשכירת יועץ המכירות של אמזון

על ידי שיתוף פעולה עם מומחה המכירות של אמזון, ניתן לדלג על עקומת הלמידה

ישנם תהליכים רבים, תבניות וגישות אישיות צוותי ייעוץ מקצועי להשתמש כדי לסייע ללקוחות להשיק לייעל את המוצרים שלהם על אמזון. רוב ההליכים הללו מעולם לא נדונו מראש. אז, אתה לא תוכל למצוא כל מידע הקשור אליו באינטרנט. רבות משיטות אלה נעשות רק פעם אחת במהלך תהליך האופטימיזציה, או במקרה שמשהו משתבש. אתה לא צריך להיכנס לפרטים של כל גישה כמו הכל ייעשה בשבילך. היועצים המכירות שלך ינהל את כל ארוחות הצהריים ולפתור בעיות קיימות כגון טיפות דירוג, בעיות הלקוח, הגשמה, וכן הלאה. הם ינצלו את כל ההזדמנויות האפשריות ויפתרו בעיות בניצן.

מקצועי אמזון יועצים המכירות יספק לך גישה שיטות מומלצות וכלים יעילים

סוחרים המנהלים חשבונות אמזון על ידי שלהם, בדרך כלל אין לי זמן על מחקר ופיתוח עסקי כפי שהם העוסקים בכל הפעילויות היומיומיות, כגון טיפול במשלוחים, שירותי תמיכת לקוחות וניהול נכסי מותג אחרים. לכן, זה יכול להיות מאתגר להישאר מעודכן עם כל חידושים בשוק והתפתחויות בתעשייה. אז, אתה צריך אדם אשר עוקב ברציפות אחר שוק אמזון יודע את כל האלגוריתם החיפוש PPC, מוזרויות אלגוריתם, יכולות פלטפורמה וכן הלאה. אמזון יועץ המכירות יעזור לך להתאים את העסק שלך לכל אלה חידושים עסקיים אלקטרוניים להגן על העסק שלך מכל מאבד ואת טיפות הדירוג. יתר על כן, מומחה אמזון יכול לזהות כיצד שינויים אלה יכולים לעזור לעסק שלך.

אמזון מומחה המכירות יעזור לך להתמודד עם העסק שלך אמזון העסק נותן לך זמן להתמקד בהיבטים עסקיים עיקריים בעיות ייצור

רוב העסקים, במיוחד הגדולים, להשתמש אמזון כמו שוק נוסף למכירת החומר שלהם. אז, הם מתרכזים יותר על בעיות הייצור ואת השווקים העיקריים כגון מקור האינטרנט עצמו או חנות לא מקוונת. קשה לנהל ולצמוח מכירות שונות, הפצה, ערוצי שיווק בבת אחת. עם זאת, היית צריך להבין כי ניהול עסק על אמזון דורש זמן והשקעות, לפעמים אפילו יותר ממה שאתה צריך להשקיע בעת הפעלת העסק שלך לא מקוון.

חברות מצליחות לא לנוח על זרי הדפנה כשמדובר בפיתוח עסקי. תמיד יש כמה תכונות חדשות לנסות, כמה שיפורים חדשים ליישם, כמה גרסאות חדשות להשיק, ומגמות לשקול. עסקים משגשגים אפילו לא יכול לעצור לרגע כי זה יכול להוביל כסף מאבד. הם תמיד על הדרך למצוא גישות חדשות כדי להוזיל עלויות ולהגדיל את הרווחים. פיתוח עסקי הוא הדרך היעילה ביותר להוזיל עלויות ולמקד לקוחות פוטנציאליים נוספים. לכן, סוחרים מרחוק רואה את הזמן ואת המשאבים בחוכמה.

אתה צריך להקדיש יותר זמן עסקי אסטרטגי, ופיתוח המוצר מאשר על הזנות המוצר היאבקות וקריאת אסטרטגיות האחרונה אמזון. באמצעות מקצועי אמזון שירותי ייעוץ מכירות, אתה יכול להתרכז על הדברים העיקריים וחיוניים, בעוד היבטים אחרים ינוהל על ידי אנשי מקצוע.

לסיכום, כל מה שהזכרתי לעיל, אני יכול לומר שזה הגיוני וחסכוני לשכור מכירות אמזון יועץ, במיוחד אם אתה קמעונאית המוצרים שלך על כמה marketplaces. בין אם אתה הולך לשפר את הרישום אמזון או התאמה אישית של תשלום לכל קליק מסע הפרסום, תקבל יותר על ידי שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מנוסים, מאשר לעשות את זה בעצמך. יתר על כן, תוכל לשחרר את הזמן עבור הפיתוח העסקי שלך ושיפור.

December 22, 2017