Back to Question Center
0

כיצד להגדיל את המכירות אמזון ולהיות המוכר ביותר?

1 answers:

בימינו, אמזון היא קמעונאית האינטרנט הגדולה ביותר בעולם שבו אתה יכול למצוא מוצרים עבור כל הטעמים. פלטפורמה זו מספקת הזדמנויות מצוינות עבור שני ספקים ומוכרים צד שלישי. אם יש לך גישה חכמה לפיתוח העסק שלך, אמזון יהיה לשבח אותך עם הכנסות גבוהות עמדת הדירוג העליון.

הפופולריות של פלטפורמת אמזון קמעונאית ממשיכה לעלות כל יום, למשוך לקוחות נאמנים יותר ויותר - red black and green hat. על פי הנתונים הסטטיסטיים, לפחות 88,000 $ להיות מנוצל כל דקה בעולם על פלטפורמה זו. קונים לצייר אמזון כמו פלטפורמה שבה הם יכולים למצוא הכל, אפילו יותר מאשר ב- Google. גוגל היא עדיין המקור היקר, אבל עבור מידע, לא חוקרי המוצר.

עם כל זה נאמר, אני חושב שזה יהיה רעיון טוב לחלוק איתכם כמה טיפים על איך להגדיל את המכירות אמזון ולשפר את עמדת הדירוג שלך. אז, תן לנו להסתכל מקרוב על אלה עצות מעשיות וטריקים.

דרכים להגדיל את המכירות של אמזון

יצירת ביקורות חיוביות על אמזון

כוח של לקוחות ביקורות על אמזון לא ניתן לזלזל. יש להם השפעה ראשית על דירוג הרישום שלך בדף תוצאות החיפוש של אמזון, ויכולים לשפר או להרוס את מאמצי האופטימיזציה שלך. על פי נתוני התעשייה האחרונים, 88% מהצרכנים אומרים שהם סומכים על ביקורות מקוונות, כמו המלצות אישיות ומרכיבים את החלטת הקנייה שלהם על סמך מספר ואיכות הביקורות האחרונות ודירוג הכוכבים.

לכן אתה צריך לעשות את כל הטוב ביותר כדי להפיק איכות ביקורות אורגניות על המוצרים שלך. ביקורות עם תוכן וידאו או תמונות יכול לעבוד פלאים. לכן, עודד את הלקוחות הרגילים שלך להשאיר ביקורות ארוכות ותיאוריות כדי לעזור לקונים אחרים לקבל החלטה נכונה. אם אתה מכיר אנשים מקומיים כי נהנו המוצר שלך, ללכת אליהם ולשאול על דחיית ביקורות.

עם זאת, אתה צריך להיות מודע לכך אמזון נאבקת באופן פעיל נגד לא אורגני, או במילים אחרות, ביקורות תמריץ. זו הסיבה שאתה צריך לוודא את כל הסקירות המוצר שלך נוצרו באופן שווה להיראות טבעי.

כדי לנהל את כל ביקורות המוצר שלך להיות מודעים תמיד משוב שלילי, אתה יכול להשתמש בתוכנות מחקר מיוחד למטרה זו. לדוגמה, משוב חמישה כלי יעזור להגדיל את נפח המשוב שהוגש להגיב באופן מיידי על תגובות שליליות.

עבודה על הרישום שלך אופטימיזציה ושיפור

מערכת הדירוג אמזון לוקח בחשבון לא רק ביקורות מוצר, דירוג המוכר, ואת המחיר, אלא גם את האופן שבו הרישום מוצר מאורגן. כמו ב- Google, עליך לכלול באופן אסטרטגי את מונחי החיפוש הממוקד שלך בכותרות, בתבליטים ובתיאור. אמזון מספקת לסוחרים הזדמנות למלא את שם המוצר עם מונחי חיפוש רלוונטיים ומילים תיאוריות. היבט זה של אמזון הרישום אופטימיזציה שונה ל- Google שבו אתה צריך להיות כותרת קצרה ומדויקת רק עם מונח אחד ממוקד החיפוש בו. עם זאת, אמזון רוצה לפשט תהליך של חיפוש עבור שני הרובוטים והמשתמשים, לספק להם תיאור של מוצר ברור בבת אחת. אמזון מציעה לכלול את תכונות המוצר הבאות בכותרת: מותג, תיאור, קו מוצרים, חומר, צבע, גודל וכמות. עם זאת, אין צורך לכלול מחיר וסיסמאות פרסום בכותרת שלך כדי להפוך את הקונים להתרכז המידע העיקרי.

כדי למצוא את מונחי החיפוש הרלוונטיים והממוקדים ביותר עבור הרישום שלך, אני ממליץ לך להשתמש בכלי מילות המפתח של אמזון, המיישם את שירות ההשלמה האוטומטית של אמזון כדי למצוא מילות מפתח פופולאריות של זנב ארוך. יתר על כן, באמצעות כלי זה, אתה יכול להעריך את נפח החיפוש של כל מונח חיפוש שנבחר.

דרכים לזכות בתיבה רכישה באמזונס

אמזון היא פלטפורמת חיפוש תחרותית מאוד, היכן להפוך לרב מכר או לזכות בקופסת רכישה; אתה צריך שיהיה לך היסטוריה מכירות טובה מדיניות תמחור תחרותי. אמזון אינה מספקת קבוצה של כללים נוקשים על איך לנצח את תיבת הרכישה, אבל יש הרבה גורמים ידועים להשפיע על היכולת שלך לנצח את זה.

ראשית, אתה צריך לעשות הוא להגדיל את הזכאות תיבת קניה. כדי לעשות זאת, אתה צריך חשבון מוכר מקצועי להיות המסחר שלך דברים לפחות שלושה חודשים. דרך נוספת איך אתה יכול לשפר את זה באמצעות שירותי הגשמה אמזון.

יתר על כן, כדי לזכות אמזון Box Box, אתה צריך להיות ברמה גבוהה ביצועים. רמת הביצועים הגבוהה יכולה להיות מושפעת מגורמים כגון היסטוריה של מכירה מוצלחת, שירותי לקוחות מעולים, מדדי לקוחות מצויינים ואיכות שירותי המסירה.

תשומת לב מיוחדת יש לשלם את מחיר landed שלך (מחיר המוצר האמיתי עם דמי משלוח). כדי להישאר תחרותי בנישה שלך, אתה צריך לנהל ניתוח נישה בשוק או להשתמש בכלים מיוחדים עבור repricing כגון FeedVisitor או Teikametricks. כלים אלה יעזרו לך באופן אוטומטי לפקח על המחירים של המוצרים הקשורים בתוך נישה בשוק שלך. באמצעות כלי זה, תוכל לבצע את כל התיקונים הנדרשים מדיניות התמחור שלך בכל פעם שאתה רואה מישהו מספק מחיר lowers אז יש לך.

תשלום עבור כל קליק פרסום על אמזון

אם אתה רוצה למקסם את הרווח שלך על אמזון, נסה אמזון ממומנים מוצרים התוכנית. זה יעזור לך להציג את הדברים שלך מתחת לתוצאות החיפוש, בעמודה הימנית או על דפי הפרטים. אמזון PPC היא דרך טובה עבור סוחרים מקוונים כדי לקנות עמדה בחלק העליון של תוצאות החיפוש של אמזון. על פי תוכנית זו, סוחר צריך לשלם בכל פעם שלקוח לוחץ על המודעה שלו בתוצאות החיפוש. נישה תחרותי יותר לך קמעונאית, מחיר גבוה יותר של קליק תצטרך לשלם.

שירותי שיווק על פלטפורמת אמזון

שיטות תקשורת כאלה עם לקוחות כמו שיחות ישירות ושיווק בדוא"ל אסורים על אמזון. עם זאת, אין זה אומר שאתה לא יכול להשתמש בכל טכניקות קידום מכירות אחרות כדי למשוך קונים לחנות אמזון שלך. אתה יכול להשתמש בבלוג פרסום מדיה חברתית שיווק כדי להשיג זאת. יתר על כן, אתה יכול ליצור את הבלוג שלך קשור לעסק שלך. פלטפורמות כמו Quora, Hubpages, ו- Google מאמרים הם גם מקום נהדר לכתוב חתיכות תוכן סביב הנושא שלך, שבו אתה יכול להשאיר קישור בחנות אמזון שלך.

December 22, 2017