Back to Question Center
0

איך למכור יותר על אמזון עם מילות המפתח היעד העיקרי נבחר בדרך הנכונה?

1 answers:

אם אתה רוצה לדעת איך למכור יותר על אמזון - זה מדריך סופי לבחירת אמזון למעלה ולמכור מילות מפתח זנב ארוך שילובים הוא רק בשבילך! כולם יודעים כי פועל מוצר אופטימיזציה לדף עבור מונחי החיפוש הנכון הוא רכיב הליבה של העסק האלקטרוני גדל שם. העניין הוא, עם זאת, כי גם אם אתה יודע משהו, זה לא בהכרח אומר שאתה בעצם יכול לעשות את זה בדרך הנכונה על בפועל. לכן מתחת אני הולך להראות לך איך למכור יותר על אמזון על ידי ההיבטים העיקריים הבאים של אופטימיזציה של דף המוצר שלך עבור מילות מפתח היעד העיקרי - quick instagram followers. אז הבה נתחיל.

כיצד למכור יותר על אמזון - מדריך אמזון אופטימיזציה עבור מילות מפתח

להלן נוכל לראות את כל האלמנטים עמוד השדרה הבא של אופטימיזציה לדף המוצר אמזון עבור את מילות המפתח היעד העיקרי זנב ביטויי החיפוש. כמה עדיפות יש לתת מחקר מעמיק מילות מפתח? אילו מילות מפתח נספרות כמטרות היעד העיקריות? מהם המיקומים הטובים ביותר לשים את מילות המפתח החשובות ביותר שלך? כיצד לדעת בדיוק אילו מילות מפתח יש להשתמש עבור אופטימיזציה של דף המוצר שלך?

בואו נתחיל עם הגדרה

מנקודת המבט של אמזון כמנוע חיפוש גדול המתמודד עם הצעות מוצרים למכירה, המונח "מילת מפתח" עומד גם עבור מילת מפתח אחת, זנב שילוב כי הקונה חי משתמש כדי להזין לתוך סרגל החיפוש שם. באופן כללי, אופטימיזציה כוללת של חיפוש עבור מילות מפתח דומה מאוד למנועי החיפוש הגדולים (כמו Google עצמה) ו- Amazon עם אלגוריתם הדירוג A9.

אמזון ומילות מפתח

כיצד למכור יותר על אמזון? העניין הוא שהתשובה יכולה להיות פשוטה למדי, ממש מאתגרת באותו זמן. נלקח באופן כללי, כל מוכר טירון על אמזון יכול לטפס לפסגה של החיפוש מוצר שם - באמצעות רישום המוצר אופטימיזציה עבור מילות המפתח היעד הנכון. כמובן, זה קל לומר מאשר לעשות, אבל אם לקוח פוטנציאלי נכשל למצוא את הצעת המוצר שלך על ידי חיפוש אחר מילת המפתח הרלוונטית - אתה בקושי לעשות כל התקדמות מדידה עם כל העסק המקוון שלך, נכון?

היכן למקם את מילות המפתח העיקריות שלך?

זה אולי נראה כמו לא brainer, אבל המקום הראשון לכלול את מילות המפתח החשובות ביותר שלך הוא מוצר הרישום עצמו. אני מתכוון כי אתה צריך לשים את מילות המפתח שלך לתוך הדף הראשי קטעים מוצר, חוץ מזה בסדר יורד של החשיבות שלהם (כמו כותרת המוצר, תיאור המוצר, רשימה של נקודות כדור, תגיות תמונה Alt). בדרך זו, אלגוריתם החיפוש A9 של אמזון החיפוש יבדוק את רשימת המוצרים שלך בקנה מידה, לאתר מילות מפתח אלה היעד העיקרי שילובים זנב החיפוש הארוך, ולקחת אותם בחשבון כדי להחליט לבסוף - מה פריטים חיפושים הקשורים הטובה ביותר לדפי המוצר שלך, ו בדיוק היכן להציג את ההצעות שלך ברשימה של SERPs הרלוונטיים.

ואת המקום השני להשתמש במילות המפתח שלך הוא סעיף מסוים בשם "מונחי חיפוש. "חלקים אלה מוצגים על ידי אמזון בכל פעם שאתה יוצר רישום מוצר חדש. במילים פשוטות, תוצע לך קבוצה של חמישה שדות עם 50 תווים כל אחד מהם כדי למלא אותם בכל דבר שאתה מחשיב מקובל לבצע חיפושים רלוונטיים יותר לכיוון שלך כיוון. בהתחשב בכך שדות אלה הם למעשה לא גלוי לקונים לחיות על אמזון, הם משמשים למטרות דירוג בלבד. והנה איך למכור יותר על אמזון - קודם כל, ודא שאתה משתמש בקטעים אלה backend בתבונה, כך תוכלו לעשות את רוב פוטנציאל הדירוג המקסימלי שלהם. רק לתת תשומת לב מדויקת יותר סעיף זה יש הכל במקום. אתה צריך לדעת בדיוק מה ולשם מה אתה עושה שם - אל תהסס להתעמק עמוק לתוך הנושא ולקרוא לפחות כמה צעד אחר צעד הוראות הקשורות לעניין של backend מונחי החיפוש.

כיצד למכור יותר על אמזון - בחר את מילות המפתח הנכונות

שלב ראשון: סיעור מוחות

הצעד הראשון שלך כאן הוא לוקח גדול תמונה של מילות המפתח היעד העיקרי שלך ולהבין את נפח החיפוש הכללי שלהם עם תדירות השימוש הקשורים קבוצה מסוימת של מוצרים יש לך על המכירה. אשר לי, אני ממליץ להשתמש בתכנון מילות המפתח של Google - זה יכול להיות נקודת התחלה מצוינת למחקר מילות המפתח הראשוני שלך. בעיקר משום שהוא מושך את נתוני החיפוש בפועל מכל פינה של האינטרנט, ולא התמקדות בעיקר בכל שוק מקוון אחד כמו אמזון עצמה. לכן, כדאי שתשתמש בכלי 'כלי לתכנון מילות מפתח' - לפחות כדי לעצב את הרשימה הראשונית של מילות המפתח העיקריות שאליהן אתה מתכוון לחדד ולהשתמש בהן מעט מאוחר יותר.

שלב שני: זיקוק

הבא, תצטרך לבחור כלי מילות מפתח המותאמים במיוחד כדי להפוך את הרשימה העיקרית של מילות מפתח לתוך אחד קצר יותר. אני מתכוון שאתה צריך להבין את המגמות האמיתיות של השימוש עבור כל מילת מפתח זנב ארוך שילובים יש לך שם, כדי לשמור רק זוכה ביטויים החיפוש ולחסל את שאר אלה פחות מבטיח. אשר לי, להיות שחקן גדול מי באמת יודע איך למכור יותר על אמזון, אני ממליץ להשתמש באחד הכלים הבאים מחקר מילות מפתח ומסגרות מקוונות, כגון KeywordInspector, KeywordTool. io, JungleScout, Sellics אמזון Toolkit, או MerchantWords. לכל אחד מהכלים האלה יש ביצועים מוכחים לשימוש, אז זה רק תלוי בך איזה מהם לבחור. שלב 3: איתור

לאחר שתצמצם את רשימת מילות המפתח הראשיות שלך לרשימת בדיקה מעשית קצרה ונוחה, הגיע הזמן לבצע את הפעולה הסופית. להלן החלקים העיקריים של דף המוצר שלך כדי להיות מותאם עבור מילות המפתח הנותרות:

  • שם המוצר - נועד לשאת את מילות המפתח החשובות ביותר שלך בסדר יורד של הרלוונטיות שלהם תדירות השימוש (חשיבות).
  • רשימה של נקודות תבליט - היזהר, שכן סעיף זה נועד לספק מפרט המוצר על ידי רשימה קצרה תמציתית של התכונות העיקריות שלה ואת היתרונות, ולא רק ממלא אותו עם רבים מילות מפתח ככל האפשר.
  • תיאור המוצר - כגרסה מורחבת יותר של החלק הקודם, תיאור המוצר שלך הוא מקום קיימא לחלוטין כדי לכלול את שאר מילות המפתח שנותרו שלך ארוך זנב ביטויי החיפוש שם.
December 22, 2017