Back to Question Center
0

כיצד כלי המחקר אמזון יכול להשפיע על אופטימיזציה של המוצר שלך?

1 answers:

כל הסוחרים באינטרנט אשר ניטור מסחר אלקטרוני חדשות יודע כמה יקר יכול להיות הצבת המוצרים שלך על פלטפורמת המסחר העולמי אמזון. אמזון מספקת יתרונות הן לספקים והן לקמעונאים. לכן זה אף פעם לא מאוחר מדי להציג את המוצרים שלך על אמזון אם יש לך אתר ממותגים משלך או לא.

כדי להפוך את המוצר שלך גלוי על חיפוש אמזון אתה צריך לבנות קמפיין שיווקי מנצח. יש לציין כי אלגוריתם הדירוג של אמזון A9 שונה לחלוטין ממה שראינו ב- Google. אמזון עושה מבטא על מקסום ההכנסות ומדרג מוצרים לאחר מכן. משמעות הדבר היא כי כל המוכר אמזון יש הזדמנות להגדיל את ההכנסות העסקיות הכוללת שלה למשוך משיכות אפילו יותר מאשר באתר ממותגים. עם זאת, בסביבה תחרותית מסחר אלקטרוני, זה לא מספיק כדי למקם את המוצרים שלך ולהמתין מכירות, גם אם המותג שלך ידוע. לכן, כדי לוודא את המוצרים שלך ייראה על ידי קהל היעד שלך, אתה צריך להשקיע את הזמן ואת המאמצים במחקר מילות מפתח, ואת הרישום אופטימיזציה. יתר על כן, מומלץ להשתמש באחת מתוכניות שיווק אמזון (אמזון ספק מרכז, אמזון מרכז מוכר, אמזון ספק מרכז אקספרס) כי יהיה מושלם לספק את הצרכים העסקיים שלך.

בתור מוכר אמזון, יש לך יותר מדי לעשות, כולל מחקר, מעקב, שירותי ניהול. אם יש לך הרבה מוצרים לרשותכם, זה יהיה די מאתגר לנהל את כולם ידנית. אתה צריך תוכנת מעקב מקצועי כדי לעזור לך להשיג הצלחה.

במאמר זה, אני אכיר לך עם כמה כלי מחקר מקצועי אנליטי שיסייע לך לשפר את הדירוג שלך על אמזון למשוך יותר מוביל.

) אם אתה רוצה לקבל מידע מדויק על מה מוצרים קטגוריות נישה פופולריים על אמזון, ג 'ונגל הצופים יהיה הכי טוב בשבילך. כלי מחקר זה מסייע למצוא מוצרים אמזון אתה יכול להרוויח. ג 'ונגל הצופים אוספת את הנתונים אמזון המכירות הכי אמין בתעשייה כדי לעזור לך להימנע מכל טעויות עסקיות יקרות. כלי זה כולל גם גשש מוצר אשר נועד לחסוך זמן שלך אתה יכול להשקיע על מחקר מייגע. חוץ מזה, אתה יכול להשתמש בכלי זה ריגול המתחרים נישה שלך. ולבסוף, החלק הטוב ביותר של זה הוא שאתה יכול באופן אוטומטי מחקר הנישה שלך כדי לחשוף זרמי הכנסה מוסתרים. אם להשתמש ב- Jungle Scout כתוסף של Chrome, תוכל לקבל תובנות מוצרים מיידיות בכל דף שאתה גולש בו. אתה תהיה מסופק עם כל מחיר של מוצר, מכירות משוער, לספור ביקורת ואף יותר. זה יעזור לך לעשות השוואות מוצרים מדויקים על לטוס.

אז, ג 'ונגל הצופים יכול לעזור לך להיות על העליונה של שוק תחרותי אמזון outsmart נישה המתחרים שלך.

  • Semalt אמזון SEO

רוב הקונים משתמשים בחיפוש Google כדי למצוא אמזון מוצרים. קודם כל, הם מכניסים שם המוצר בתוספת אמזון בתיבת החיפוש של Google, ורק אז מופיעים בדף תוצאות החיפוש אמזון. Semalt אמזון SEO משמש להעלות את הסיכויים של המוצר שלך אמזון הרישום מופיע על הדף של Google SERP. עם הטכנולוגיה הייחודית של הבניין הקישור מסיבית, Semalt עושה גוגל לשייך את דף המוצר שלך עם מילות מפתח אתה צריך לאלץ את החנות שלך את התוצאות TOP. אתה יכול להזמין שישה חודשים או מנוי לשנה שיכלול שירותים כגון הצעות מילות מפתח מקצועי, יעיל הקישור בניית מסע פרסום, עד 100 מונחי חיפוש ב- Google TOP10, שיפור דירוגים, קיים שגיאות SEO בדיקה ותיקון. הדבר הטוב ביותר הוא שאתה תוכל לקבל תמיכה מקצועית מתמדת של מומחים מנוסים Semalt.

אז, אם אתה רוצה להערים על המתחרים שלך ולקבל זרימה אינסופית של לקוחות פוטנציאליים מן המקור הגדול ביותר של התנועה באינטרנט, Semalt אמזון SEO יספק את כל הצרכים העסקיים שלך.

  • AMZ Tracker

מעקב אחר מילות מפתח הוא חלק חיוני מכל מסע פרסום לאופטימיזציה, אופטימיזציה. זהו החיפוש הראשון אמזון Tracker, אז זה כנראה יותר בוגרת יותר של כלי מעקב אחר מילות מפתח תחרותיות. כלי זה עוזר לגדול דירוגים ולשמור אותם גבוה במשך זמן רב. על פי AMZ Tracker אסטרטגיה פוגעת, אתה יכול להגיע במהירות לדף הראשון דירוגים קידום שוקת, אופטימיזציה של שיעור המרות, ניתוח המתחרים. זה מספק לך את הנתונים על דירוג המוצר שלך עמדות עוקב אחר המוצרים של המתחרה שלך, כך שאתה יכול לראות מתי הם עושים שינוי שעובד. יתר על כן, AMZ Tracker משתפת פעולה עם פלטפורמת אמזון הגדולה ויפון. com המאפשר לסוחרים למקד מיליוני לקוחות פוטנציאליים. יתרון נוסף הוא AMZ Tracker מאפשר לייעל את רשימת המוצרים שלך. AMZ Tracker בדף Analyzer מציג את נקודות החוזק והחלש של רשימת המוצרים הנוכחית שלך, מתן שלך עם הזדמנות לתקן. יתר על כן, אמזון נותן הזדמנות לעקוב אחר ביקורות שליליות ולהתאים אישית דוחות דוא"ל.

  • מילות מפתח

כלי זה מציג בפניך את מונחי החיפוש הרלוונטיים ביותר שהלקוחות הפוטנציאליים שלך משתמשים בהם כדי למצוא את המוצרים שלך או את הפריטים הקשורים בתוך אותה נישה. מסד הנתונים שלה כולל יותר מ -170 מיליון מילות מפתח. כלי זה מתאים באופן מושלם עבור סוחרים המעוניינים להגדיל את המכירות של המוצרים שלהם על אמזון. תוכנות סוחר תוכנה מסייעת לחשוף מילות מפתח ספציפיות מאוד כי הקונים להשתמש כדי למצוא מוצר מסוים. זה הרבה יותר קל לדרג לפי ביטויים אלה כפי שהם לא תחרותיים. יתר על כן, באמצעות כלי זה, אתה יכול לקבל מילות מפתח בשוק ברחבי העולם. תוכנת Merchant Words מספקת לך גישה לקהל גלובלי עם מסד נתונים של מונחי חיפוש מקונים ממדינות שונות ואסיה. עם כלי סוחר מילים אתה יכול לעשות הורדות CSV האולטימטיבי לשלב את הנתונים עם כל מערכת אתה משתמש ביעילות. ולבסוף, באמצעות כלי זה תוכל לקבל תמיכה מקצועית ללקוח.

  • כלי מילות מפתח

כלי מילות המפתח היא תוכנה מקצועית מחקר מילות מפתח אמזון המשמש כדי לעזור לסוחרים מקוונים ליצור מונחים רלוונטיים זנב ארוך החיפוש באמצעות אמזון חיפוש להציע פונקציה. כלי זה מיישם תכונות הדירוג אמזון כדי ליצור מאות אלפים מונחי החיפוש זנב ארוך טווח עבור אופטימיזציה אמזון הרישום. אמזון המוכרים המעוניינים לקבל גישה תכונות מתקדמות יותר ללא ספק ליהנות כלי מילות המפתח Pro עבור אמזון אפשרות. עם זאת, אלמנטים כמו מעקב אחר מילות המפתח בעלות הדירוג הגבוה ביותר נשארים מחוץ להישג ידם של המשתמשים ב- Amazon Keyword Tool Source .

December 22, 2017