Back to Question Center
0

כיצד ניתן לקבל קישורים נכנסים גבוהים PR GOV?

1 answers:

קבלת גבוה Pagerank נקודה קישורים נכנסים GOV יכול להעלות את דירוג האתר שלך באופן משמעותי. שים לב, עם זאת, כי מקבל אותם היא משימה מאתגרת בהחלט זמן רב. וכמובן, כמה אנשים עדיין טוענים כי גוגל לא ממש לטפל באותם נקודות EDU או DOT קישורים נכנסים אחרת. עם זאת, נתח האריה או מקצוענים אמיתיים ב- SEO חושבים אחרת. למה? אוקיי, נניח ש- Google אינה מזהה אותם טוב יותר משאר התחומים הידועים (e. ז. , dot COM, dot net או dot ORG). בכל מקרה, גורם סמכות גבוה של קישורים נכנסים GOV חייב לתת להם משקל נוסף כוח, בעיקר מנקודת המבט של אופטימיזציה למנועי חיפוש. לכן, בהתעלם מכך שלא היתה הגדרה רשמית כלשהי שניתנה על ידי גוגל עדיין, את החשיבות העליונה של קישורים GOT GOV לא צריך להיות מוזנח. למעשה, הם מוכרים על ידי רוב מומחי SEO כמו הגביע הקדוש של הבניין קישור חזק, שכן הם בדרך כלל בא מן האתרים מהימן רק מבוססת היטב.

ערך SEO אמיתי

אז, מה לגבי הערך בפועל SEO של קישורים GOV נכנסים? ובכן, אין בהן מעצמות-על. אבל זה כנראה הצעה מוזרה עדיין נכון במידה מסוימת. וכמובן, כל אתר או בלוג יכול להסתדר ללא כולל קישורים נכנסים לפרופיל שלהם, ועדיין הדירוג די טוב ב- Google. אני מתכוון שאם אתה בר מזל מספיק כדי להרוויח כמה קישורים נכנסים Gov נקודה נוספת, אתר האינטרנט שלך או הבלוג יהיה יתרון ראוי בהחלט להישאר מחוץ לתחרות, הודות סמכות חזקה שלך. לכן, בהתחשב בערכם עבור SEO כאן מגיע דילמה - זה מאוד קשה לקבל מקושר עם הרחבות תחום ומקורות מקוונים בבעלות הממשלות עצמן או כל יסודות רשמיים הקשורים. העניין הוא שהם לעולם לא יקשרו לאף אחד רק ללא סיבה, או ללא סיבה מוצדקת.

התחלת העבודה

כפי שכבר אמרתי, להרוויח קישורים נכנסים ממשלתיים היא משימה עתירת זמן רב. אבל זה עדיין דבר ראוי, כפי שהוא תמיד משלם את די טוב - בהחלט טוב יותר מכל קישורים נכנסים אחרים, אפילו מן האתרים הטובים ביותר Pagerank או תחומים סמכות העליון. אז, לפני תחילת העבודה, ודא שיש לך הכל במקום. אני מתכוון האתר הקיים שלך או תוכן דף הבלוג צריך להיות אינפורמטיבי בלבד, רלוונטי לנושא העיקרי להיות מתן ערך רב לאנשים אמיתיים. יתר על כן, דפי האינטרנט שלך צריך להיות היטב לעשות לגבי SEO באתר להיות מושך לחלוטין עבור אלה יסודות פוליטיים ואת האתרים הרשמיים שלהם.

בראש ובראשונה, ודא כי פרופיל backlink הנוכחי של האתר שלך כבר נושאת כמה גבוה יחסי ציבור, הרשות הפלסטינית, DA קישורים. בדרך זו, אתה תהיה נוחים יותר לקבל אותם אלה יקר יותר. אם תעשה זאת, אל תשכח כי הפיכתה של משפיעה בתעשייה היא תמיד טובה עבורך - גם מחוץ למשימה שלנו - למנף את סמכות המשרד ואת הכשירות המקצועית הדרושים למשיכת קישורים נכנסים של GOV, אולי מן המקורות הסמכותיים והאמינים ביותר באינטרנט. מחפש את האתרים הנכונים

לאחר שהבטחת שהכל עם האתר או הבלוג שלך נמצא במקום, הגיע הזמן למצוא את האתרים הממשלתיים המתאימים לקישור עם. העניין הוא שיש הרבה יותר הרחבות תחום, ולא את הספירה בפועל של היסודות היחסיים וארגונים רשמיים. זה אומר כי לא כל מקורות מקוונים עם דומיינים GOV נקודה יש ​​משהו לעשות עם ממשלות אמיתי. אז, מחפש את האתרים הנכונים, תצטרך לעבור בדיקה כפולה על הלגיטימיות שלהם. כיצד נוכל למצוא את הסוכנויות האמיתיות ואת שאר המקורות הרלוונטיים הראשיים? אני ממליץ לחפש "site:. gov "מתקדמות, כך שתוכל להתמקד יותר מדויק.

תגובות על בלוגים / אתרי אינטרנט

כן, להשאיר תגובה על בלוגים הממשלה ואתרי אינטרנט היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח אלה קישורים יקרים GOV קישורים נכנסים. כמובן, שלא כמו להגיב במקום אחר כדי לקבל קישורים נכנסים בתמורה, זה יהיה משימה הרבה יותר מאתגר. אבל זה עדיין הכי שימושי להשתמש בשיטה כדי להשלים את המשימה, אז אני ממליץ לנסות את זה לפני כל דבר אחר.

אז, העניין הוא כי חלק הארי של אתרי אינטרנט ממשלתיים או בלוגים אין מקום להערה ישירה. יש להם אפשרות זו בכל מקרה, אפשרויות ההערה שלהם צפויים לבוא עם NoFollow. זה אומר שאתה תצטרך לשלם קצת זמן ומאמץ כדי לקבל את האתר הנכון או דפי הבלוג כי הם לא NoFollow. למרות העובדה כי הסיכויים האמיתיים שלך לקבל גבוה יחסי ציבור קישורים נכנסים GOV עשוי להיות דק למדי, להשאיר תגובה שווה זריקה. רק לוודא ההערה שלך רלוונטי ובעל ערך מספיק מגיע ללא דואר זבל.

לסיכויים טובים יותר למצוא את המקומות המאפשרים הערות DoFollow, אני ממליץ להשתמש באתר:. gov inur: בלוג. "בנוסף, מלבד רק מנסה לקבל קישורים נכנסים GOV נקודה מן הערות, אתה יכול גם להשתמש בתכונות אחרות. לא, עם זאת, כי תצטרך תוכן נהדר באמת משכנעת. אז, בואו לקבל סקירה קצרה להלן.

seo backlinks

נסה לכתוב על אחת מהפעולות הבאות:

  • הסוכנות הממשלתית - לכתוב מאמר איכותי, לשווק אותו היטב ורק לאחר מכן להודיע ​​על כך לסוכנות. כדי להמחיש את זה, נניח שאתה מנהל חברה העוסקת באנרגיה מתחדשת, או למשל, אתה קבלן בית יעיל באנרגיה. בדרך זו, כל מה שאתה צריך כאן היא ליצור דיון בנושא בלוג בנושא או מאמר מלא המוקדש למשרד של אנרגיה מתחדשת ויעילות אנרגטית. טיפ Pro: מיקוד קהל גלובלי היא דרך מצוינת ליצור קשר עם סוכנויות ממשלתיות זרות.
  • פוליטיקאי - בדומה לשיטה הקודמת של כתיבת מאמר על הסוכנות הממשלתית, אתה חופשי לעשות סקירה כללית או לכתוב על פוליטיקאי מפורסם או על אדם שמתמודד עם כל עניינים משפטיים הקשורים המשפיעים על העסק שלך. לא לקמץ את הזמן ואת המאמץ לכתוב על הסיכויים של כמה הצעות חוק לאחרונה, למשל, אשר רלוונטי לנושא העסקי העיקרי שלך או בתחומים הקשורים העליון של ההפעלה המסחרית. פשוט ליצור מאמר משכנעת נהדר לקשר אותו המציע פוליטיקאי או אחראי על זה. לאחר מכן, להודיע ​​לרשויות עניין על הפרסום החדש שלך.
  • סוכנות ראיון - בחר נושא רלוונטי לראיין חבר הוקמה של סוכנות מקומית. בדרך כלל, אתה תהיה הסכימו לקבל את הראיון, כמובן בהתחשב בכך שיש לך את הדיון בנושא הנכון. בדרך זו, תוכל לעשות פרסום באתר האינטרנט שלך או בבלוג עם קישור, אשר מצביע על כך סוכנות ממשלתית. שים לב, כי במקרים מסוימים או האדם המרואיין עצמו או סוכנויות ממשלתיות עשוי גם לחלוק את הראיון בכוחות עצמם. זה צריך לקרות כך, יהיה לך סיכוי טוב יותר ליהנות כמה נקודות נוספות GOV קישורים נכנסים, מלבד הראשון שלך.
  • ליצור קשר חדש - מנסה לנחות קשר נוסף או הגדרת שותפות ממשלתית חדשה יכולה גם להיות דרך מצוינת לא פחות לקבל קישורים נכנסים Gov עם נקודות הגבוהות ביותר Pagerank אפשרי. כמובן, זה לא תמיד לניהול - כי הכל כאן יהיה מאוד תלוי האתר הראשי שלך או של הבלוג של נישה. עם זאת, לפעמים זה יהיה הזדמנות סבירה למדי עבור נחיתה נוספת של הממשלה קשר. בכל מקרה, פיתוח הודעה לעיתונות עם backlink לסוכנות הוא עדיין שווה זריקה. בדרך זו, יש לזכור כי יצירת שותפות עם סוכנות ממשלתית היא גם דבר מאוד advantageitting. באופן אידיאלי, זה יכול להוביל לדפים הרשמיים שלהם להיות מקושר לעתים קרובות לאתר העסק העיקרי שלך או בלוג תומך.
  • השתתף ב- Outreach - תוכל גם לעבוד על יצירת דף משאבים עם יותר הזדמנויות, או לנסות לקבל הרשומות בדפי משאבים מסוימים עבור עסקים מקומיים. אתה יכול להקים את עצמך, למשל ביצוע תרומות צדקה להיות רשום על משאב ייעודי עם קישור בעל ערך מצביע על האתר או הבלוג שלך.
  • חנופה - מחמיא אתר הממשלה כמעט תמיד להרוויח אלה קישורים נכנסים יקרים. רק ללמוד עוד על נקודות הכאב החמור ביותר של סוכנות ממשלתית פשוט לעשות לכתוב לספר בדיוק מה הם רוצים לשמוע. כמובן, זה לא יכול להיות מובטחת דרך להרוויח כמה נקודות נוספות GOV קישורים נכנסים, אבל אם אתה מרגיש את הדרך הנכונה כמובן - תוכנית זו פועלת בצורה מושלמת.

backlinks for seo

בדיקת סופי

אחרי הכל, תצטרך לוודא הקישורים החדשות שלך GOV נכנסים אינם מזיקים. אני מתכוון שזה יהיה חשוד עבור Google כאשר הפרופיל של האתר שלך או הבלוג של הקישור פתאום משתפר עם קישורים ממשלתיים רבים מדי. אז, אני ממליץ לאחר בדיקה כפולה על כל backlink קיבל לאחרונה באמצעות כל כלי מקוון חינם לבניית קישורים ומחקר. בין היתר, מצאתי Open Explorer האתר, Semalt Analyzer, ו צרחה צפרדע כמו שימושי יותר להפעלת ניתוח מלא של הפרופיל של הבלוג שלי backlink Source . תמשיכו לעבוד בהתמדה, ומזל טוב!

December 22, 2017