Back to Question Center
0

טיפים אופטימיזציה של תמונה ממומחה Semalt

1 answers:

תמונות שאינן מותאמות יכול להוביל לתוצאות חמורות הקשורות בביצוע של אתר אינטרנט. ברוב המקרים, כאשר מהירות האתר שלך היא איטית מאוד, "unoptimized" תמונות לשאת את החלק הגדול של האשמה. העולם הנוכחי שלנו מאופיין בתחרות גרון כמעט בכל הענפים. לכן אתרי אינטרנט איטיים פשוט לא יכול לשרוד את החום - outsourced technical solutions.

ג 'ייסון אדלר, מנהל הצלחה לקוח Semalt , מזהיר כי אם משתמש מבקר באתר שלך מרגיש שלוקח שנייה אחת יותר מאשר הוא / היא רגילים, סביר מאוד שהם יקפצו לאתר האינטרנט של המתחרה שלך אם הוא נטען מהר יחסית.

כיצד אתה מוודא שהתמונות שלך אינן מאטות את האתר שלך?

שקול להשתמש אלה שבעה טיפים אופטימיזציה התמונה כדי לשפר את SEO:

1. השתמש בתמונות מקוריות באיכות גבוהה

זוהי אמת היסוד החלים על כל סוגי תוכן האתר. אתה צריך את התמונות הייחודיות והמקוריות ביותר באתר שלך אם המטרה שלך היא לספק חוויית משתמש טובה יותר. אם אתה יכול לצלם עם מצלמה באיכות טובה או לקבל מעצבים שיכולים ליצור תמונות מקוריות, הסיכויים טובים יותר האתר שלך צריך להיות מדורגת מאוד.

הפיתוי של שימוש בתמונות צילומים יכול להיות גבוה להפליא. עם זאת, אתה באמת לא רוצה לקבל תמונה כי מיליוני אתרים אחרים יש.

2. שפר את התמונות שלך עם כלים

משתמשים כמו תמונות שאינן רק מושך אלא גם אישית. כלי עריכת תמונות נפוצים מאוד בכל רחבי האינטרנט. אתה תמיד יכול למצוא כלי מתאים כדי להוסיף משהו לתמונות שלך לפני פרסום אותם באינטרנט.

אם אתה רוצה להוסיף טקסט, ייחודיות, אישיות או צורך לשפר את הערעור שלה, יש כלי בשביל זה. השתמש בכלים לעריכת תמונות כדי ליצור תמונות בולטות ולתת לאתר שלך יתרון. 3. שמות קבצים עשירים ועשירים במילות מפתח

שיטות עבודה מומלצות SEO מדגישות את החשיבות של שילוב מילות מפתח בשמות הקבצים המתארים את התמונה. שם קובץ זה מודיע מנועי חיפוש אודות התמונה ומה יש בה, כאשר אתה מוריד תמונות, החלף את שמות ברירת המחדל במשהו שמתאר את התמונה בתנאים הטובים ביותר האפשריים. 4. להקטין את גודל התמונות שלך

ניתן להקטין את גודל הקובץ מבלי לפגוע באיכות התמונה. על ידי שינוי גודל התמונות ודחיסתן, תוכל לשפר משמעותית את מהירות האתר.

השתמש "שמור לאינטרנט" תכונה של Adobe Photoshop כדי להבטיח את התמונות כי בסופו של דבר באתר האינטרנט שלך הם בגודל אופטימלי.

5. השתמש בפורמט הקובץ הנכון

ישנם שלושה פורמטים נפוצים של תמונות: JPEG, PNG ו- GIF.

JPEG הוא הפורמט הפופולרי ביותר משום שהוא שומר על גודל התמונה קטן. GIF משמש בעיקר עבור אנימציות ואמנות פשוטה. הוא תומך ברקעים שקופים ולכן הוא מושלם עבור לוגו החברה ואלמנטים אחרים באתר. PNG היא אלטרנטיבה מודרנית יותר ל- JPEG ו- GIF. פורמט זה תומך בשקיפות, יש תיקון גמא אוטומטי, טווח צבע טוב יותר. 6. מטב טקסט alt כותרת וכותרת

טקסט alt הכותרת של התמונה צריך להיות נוצר כראוי כדי לעזור לאתר שלך להשיג דירוג טוב יותר על SERPs ו הופך חוויית משתמש טובה.

טקסט Alt הוא אולי הדרך הטובה ביותר להבטיח שהמוצרים שלך יופיעו בחיפושים באינטרנט של Google ותמונות.

7. צור Sitemaps של תמונות עבור האתר שלך

קובצי Sitemap של תמונות מעניקים למנועי חיפוש מידע על תמונות הזמינות באתר. גם אם קוד JavaScript טוען את התמונה, Sitemap מאפשר למנועי החיפוש למצוא את התמונות. יצירת Sitemap כוללת הוספת מידע על תמונות בדף. הדבר נעשה עבור כל כתובת אתר הרשומה ב- Sitemap.

אופטימיזציה של תמונות עבור SEO בהחלט שווה את המאמץ. האתר שלך נטען מהר יותר והמבקרים יכולים לקבל במהירות את מה שהם רוצים. אתרים איטיים סובלים אובדן הראות, ירידה בשיעורי ההמרות ומכירת המכירות וההכנסות. העצות הנ"ל יסייעו לך למנוע את ההפסדים האלה.

November 29, 2017