Back to Question Center
0

מדריך סופר לחסימת ספאם המפנה ב - Google Analytics שלך

1 answers:

ניק Chaykovskiy, המומחה מ Semalt , מבטיח כי הפניה דואר זבל היא אחת הבעיות כי מנהלי כרגע בפנים. המצב הולך ומחמיר עם השנים, ומשמעות הדבר היא שמישהו במקום כלשהו עושה הרבה כסף ביצירת דואר זבל מפנה.

ספאם ודואר זבל

דואר זבל עשתה כעת את דרכה אל דוחות Google Analytics. שולחי דואר זבל מחפשים נקודות תורפה במערכת, כך שיוכלו להופיע בדוחות נתוני האתר. הם עושים את זה מתוך תקווה כי הם ניצוץ מספיק סקרנות עד כדי כך מנהל האתר מבקר באתר האינטרנט שלהם כדי לראות מדוע הם בדוח. הבעיה היא שהם לא להגדיל את התנועה - ni200 coil build. הם אפילו לא עושים את זה מאז שהם הרובוטים. הם משתמשים בקוד המעקב של JavaScrip שבו משתמש Google Analytics כדי ליצור התראה על ביקור. בסופו של דבר הם מסמנים נתונים סטטיסטיים חיוניים כמו שיעורי יציאה מדף כניסה ורכיבים אחרים המשמשים לניתוח מעורבות. זה הכרחי לחסום דואר זבל הפניה אם אחד צריך נתונים מדויקים במיוחד אם הם מסתמכים על זה כדי לקבל החלטות שיווקיות.

זה הופך להיות קשה לחסום דואר זבל הפניה במיוחד מאז שולחי דואר זבל לעבוד מהר מאוד, להגדיל את שיעור של ספאם צפיות וכן את המקורות. משמעות הדבר היא כי מנהלי אתרים צריכים לשפר את המאמץ שהם מכניסים ביטול ומניעה אלה מקורות. זה מטריד במיוחד לאנשים שיש להם אתרים חדשים שאינם מקבלים הרבה תנועה לגיטימית. עלייה בשיעורי הספאם באתרים אלה תציג יותר סטייה, שעשויה להיות אפילו יותר מההיטים היומיומיים שהיא מקבלת.

כמה קל זה?

טעינת דף אחד מביקור יחיד. שולחי דואר זבל רוצחים משתמשים בקוד המעקב של Google Analytics ושולחים נתוני תנועה ישירות לדוחות, ובכך מזייפים ביקור. ייתכן שיחלוף 0.001 שניות לטעינת דף יחיד בשרת כלשהו..עם זאת, ייתכן שהם אילצו מעל 100 של ביקורים מזויפים אלה על חשבונות Google של אתרים רבים אחרים בכל רחבי. זה די קל לקנות מארח אחד. כל עוד שולחי דואר זבל בטוחים של ההחזר על ההשקעה, יש הרבה נזק שהם יכולים לעשות איתם.

פתרונות לבוא קצר

טכניקות מסוימות לפעמים כל כך מתקדמים, כי הפתרונות המשמשים לחסום דואר זבל הפניה לא עובדים. אחד מהם הוא שירות מקוון מסתורי בשם Darodar. השיטות הבאות לא פינו אותו מ- GA.

  • קובץ ה - htaccess. זה לא עובד מאז דואר זבל רפאים לא לגעת באתר
  • רשימת אי-הכללת הפניות. חסרים עדכונים
  • מסנני אי הכללה. זוהי שיטה מיושנת שכן היא מתמקדת רק על דואר זבל בעתיד ולא retroactive עבור מסדי נתונים של דואר זבל בעבר.

מסנן ה הרחקה כמעט התקרב לחיסול דואר הזיהוי של Darodar. המגבלה היחידה שלו היא כי אין זה מתעדכן באופן קבוע מתעדכן רשימת מפיצי דואר זבל.

חתיכת הפאזל החסר

פתרון מעשי לזיהוי וחסימה של נתוני הפניה ורוח רפאים צריך להיות מעודכן מאוד, מגיע ממסד נתונים רחב יותר, ומספק מידע רטרואקטיבי לפרטי העבר. בהתבסס על שלושת היסודות לפתרון אופטימלי, הנה אחד שעובד.

שלב 1: שימוש בפלחים כדי לא לכלול ספאם

עדיף להשתמש במקטעים מכיוון שהם אינם משנים נתונים לצמיתות. אם אחד מסנן בטעות החוצה המפנים אמיתי תוך שימוש במסננים, אין דרך לקבל אותם בחזרה. אפשר לבנות על נתונים ישנים באמצעות מקטעים, למרות כמה זמן זה כבר שם. אפשר גם ליישם אותם רטרואקטיבית.

שלב 2: שמירה על רשימת החריגים

רפוי הוא כלי מנהלי אתרים יכולים להשתמש כדי לפקח על מקורות הפניה..היא מודיעה למשתמש על כל הפניות חדשות ומעניקה להן הנחיה: האם לרשימה הלבנה או לרשימה שחורה של מקור הפניה חשוד.

1. המרווח מקבל את כל ההפניות, ו

2. הוא משתמש ב- PHP כדי למיין את כל התוצאות לפי סדר הספירה, ולאחר מכן לולאות את הרשימה הסופית למנהל האתר כדי לראות אם כל נראה מוכר. אם לא,

3. זה מעביר את כל הספאם החשוד לערוץ רפוי אשר מציע למשתמש בחירה בין רשימה לבנה או רשימה שחורה. לא משנה מה הם בוחרים, זה מוביל לשלב 4,

4. הוא מפנה לדף שמאמת את פסק הדין כאישור בחירה.

5. המרווח ואז חנויות מנעולים את כל שולחי דואר זבל מזוהים במאגר

6. התצוגה הסופית של נתונים נקיים תהיה בפורמט regex. העתק והדבק אותו ב- Google Analytics.

לרפות מאפשר למנהלי אתרים לעדכן את רשימת ההדרה לפחות חמש פעמים ביום.

במציאות, כמה פתרונות יכולים לעבוד:

למרות זאת להיות שיטה מוכחת, זה יעבוד אפילו טוב יותר אם מנהל האתר ספקים זה עם טכניקות אחרות, רק כדי לוודא שהם מכסים את כל הבסיסים. בנוסף לפתרון האמור:

  • לחץ על תיבת הסימון המנחה את Google Analytics לבצע אי הכללה של בוטים ועכבישים ידועים,
  • החל "כולל מסנן hostname,"
  • עוגיות

המסנן הכולל שהוזכר לעיל הוא יעיל לפעמים, אבל לא הפתרון הטוב ביותר בטווח הארוך כי:

  • לא ניתן לבצע את זיוף המארח, ושולחי דואר הזבל של ה- Analytics משתמשים בו יותר ויותר כבעלי יכולת פגיעות
  • אם ההתקנה אינה נכונה, זה עלול בסופו של דבר לסנן את המפנים האמיתיים.

November 29, 2017